Благодійний кінопоказ у Гоголівському сквері зібрав кошти хворому ніжинцю

Традиційно кожної п'ятниці команда Ніжинського молодіжного центру проводить кінопоказ.

Нещодавно MYNIZHYN.com повідомляв, що допомоги потребує юний ніжинець Юрій Веруга.На початку липня сім'я Юрія дізналася невтішний діагноз, хлопцю діагностували Т-лімфобластна лімфома/лейкемія 3 стадія. Заклик про допомогу опублікували всі інформаційні ресурси Ніжина та батько хлопця, ніжинський лікар Олександр Веруга.

Читати по темі: Допоможіть врятувати юного ніжинця!

Не залишилися осторонь і спеціалісти Ніжинського молодіжного центру. Проводячи щоп'ятниці безкоштовний кінопоказ у Гоголівському сквері, 30 липня вони вирішили зробити його благодійним та зібрати кошти на допомогу сім'ї Юрія Веруги.

"Вже традиційно наша команда щоп'ятниці рада вітати нашу громаду на кіноперегляді цікавого кінофільму. Але варто замислитися, що твій звичайний відпочинок може врятувати комусь життя.

Вчора наша команда Молодіжного центру провела благодійний кіноперегляд просто неба у сквері ім.М.Гоголя, де всі охочі мали змогу переглянути цікаву, захоплюючу та динамічну кінострічку від легендарної студії Marvel - "Чорна пантера". 2 години кіносеансу були чудовими та емоційними. Ми зібрали - 1 400 грн, яку вже перерахували батькам Юрія Веруги на його лікування." - йдеться у повідомленні Ніжинського молодіжного центру

Ми потужна громада! Допоможемо Юрію! Усі хто хоче підтримати Юрія та може перерахувати кошти:

Картка ПриватБанк 4149609004828655 Олександр Веруга

Дякуємо всім за підтримку, а саме: Ніжинській міській раді, КП ВУКГ, Комунальному підприємству "Муніципальна служба правопорядку-ВАРТА", Волонтерам Молодіжного центру