На Чернігівщині створять туристичний велосипедний маршрут

У Парафіївській ОТГ Чернігівщини стартував проєкт зі створення туристичного велосипедного маршруту "Від парку до парку"

У Парафіївській ОТГ Чернігівщини стартував проєкт зі створення туристичного велосипедного маршруту "Від парку до парку"

Цей маршрут з’єднає популярні об’єкти культурної спадщини - Національний заповідник "Качанівка" та Тростянецький дендропарк.

Інформацію про це кореспонденту Укрінформу надіслав відділ освіти Парафіївської громади.

"В ході реалізації проєкту будуть створені: карти Качанівського парку та Тростянецького дендропарку з локалізованими парковими елементами - об’єктами туристичного показу; цифровий веломаршрут по території всієї Парафіївської ОТГ з елементами мультимедіа, що має 5 різних треків за рівнем складності та не менше 100 локацій", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що цифровий веломаршрут буде розміщений на сайтах Парафіївської ОТГ та заповідника "Качанівка". А для його популяризації віддрукують інформаційні буклети з мапою та рекламні брошури для туристичних операторів. Крім того, підготують фотовиставку-презентацію треків та локацій маршруту.

Тестування веломаршруту командою його розробників розпочнеться на початку вересня. А через місяць вони організують промо-тур для запрошених з кожної області України велосипедистів. Завершення проєкту заплановане на середину листопада.

Як раніше повідомляло агентство, на створення велосипедного маршруту "Від парку до парку" Парафіївська громада виграла грант розміром близько 1 млн грн від Українського культурного фонду. За мету ставиться залучення сталого потоку туристів та розвиток велотуризму у громаді

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: