Отруєння на Голубих озерах: що говорить власник комплексу відпочинку?

Голубі озера - улюблене місце відпочинку ніжинців. Останніми днями в соціальних мережах відпочивальники скаржаться на якість води та сервісу, повідомляє MYNIZHYN.com

Найближчими днями на Голубих озерах, що біля села Олешня Добрянської громади, проведуть дослідження води. Про це Суспільному повідомив власник комплексу «Голубі озера» на першому озері Іван Чаус. Інформацію про масове отруєння людей він, каже, дізнався з соцмереж.


«За два місяці до нас офіційно жодна людина не звернулася з скаргами. Також, ми в червні за власні гроші замовляли дослідження води та піску. Всі результати в нормі. Найближчими днями ще раз візьмуть воду на аналізи», – розповів Іван Чаус.
Керівник обласного лабораторного центру Микола Донець у коментарі Суспільному сказав, що жодних повідомлень з медичних закладів і від людей про отруєння на Голубих озерах до них не надходило. Вони можуть провести аналізи, їх у них має замовити Держпродспоживслужба.

В свою чергу, провідний фахівець відділу роботи зі зверненнями громадян, взаємодії з громадськістю та ЗМІ Держпродспоживслужби в Чернігівській області Надія Балінська розповіла журналістам Суспільного, що до них також не надходило звернень стосовно масового отруєння людей на Голубих озерах.


Повідомлення про ймовірне масове отруєння почали з’являтися в соцмережах Facebook та Instagram з понеділка.

Відпочивальник з Житомира 32-річний Віктор Журавський телефоном розповів, що він відпочивав на Голубих озерах з п’ятниці 30-го липня до понеділка 2-го серпня. І починаючи з вечора п’ятниці, там були проблеми з електрикою. За його словами, через перебої електропостачанням почалися проблеми з постачанням води в комплекс. Він припускає – люди отруїлися через воду з озера.

«Ми були на грані дизентерійного колапсу. Тому що люди з озера набирали воду для своїх потреб. Потім ця проблема нібито вирішилася. Але з’явилася інша – через добу у людей почалося погане самопочуття. Відпочивальники не виходили з санвузлів. Я досі через стан здоров’я не можу виїхати з Чернігова додому, в мене температура 39», – розповів Віктор Журавський.

Джерело: Суспільне Чернігів