Ніжинських будівельників привітали з професійним святом

Щороку в другу неділю серпня своє професійне свято відзначають працівники будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

Щороку в другу неділю серпня своє професійне свято відзначають працівники будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

У п'ятницю, 06 серпня, представників будівельної галузі, працівників різних будівельних компаній міста з професійним святом привітали перший заступник міського голови Федір Вовченко, секретар міської ради Юрій Хоменко, депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв’язку та енергозбереження Вячеслав Дегтяренко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Світлана Сіренко.

З нагоди професійного свята людям, які щодня докладають багато зусиль для того, щоб наше місто було найкращим, найкомфортнішим, бажали наснаги та творчості, щоб на їх роботу був попит, а також дякували за їхню щоденну важку працю.

Читати також: ТОП найзатребуваніших професій Чернігівщини

«Будівельники — одна з найпотрібніших та найгуманніших професій. Вони перетворюють пустирі у красиві сучасні споруди. Будують житло, дитячі та спортивні майданчики, заклади освіти, охорони здоров`я, торговельні центри, храми, відновлюють пам`ятки історії і культури, створюють комфорт, затишок - завдяки цьому всьому дарують радість людям», – зазначив Федір Вовченко.

Наразі в Ніжині активно проводяться капітальні та поточні ремонти, реконструкції та будівництво об’єктів. Інфраструктура міста поступово розбудовується, відновлюються дороги, міждворові проїзди, тротуари.

За дорученням міського голови Олександра Кодоли кращим працівникам будівельної сфери та ветеранам-будівельникам Федір Іванович вручив Подяки, Грамоти та Почесні Грамоти виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Джерело: Ніжинрада

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: