Фарби, музика, драйв: у Ніжині відзначили Міжнародний день молоді

Вечір четверга, 12 серпня, у Ніжині наповнили кольори, музика та гарний настрій. На відкритому просторі у сквері Гоголя ніжинці відзначали Міжнародний день молоді. 

Вечір четверга, 12 серпня, у Ніжині наповнили кольори, музика та гарний настрій. На відкритому просторі у сквері Гоголя ніжинці відзначали Міжнародний день молоді. 

Про це повідомляє MYNIZHYN.

Святковий вечір стартував із яскравого фестивалю фарб холі під запальні мотиви від Проекту MASTER DJ.

Далі обдарована та смілива ніжинська молодь радувала ніжинців своїми талантами. Біля пам'ятника Гоголю на невеликій естраді хлопці та дівчата читали власні вірші, співали авторські та естрадні пісні, танцювали.

Ніжинець Євгеній Васильєв поділився не лише віршованими рядками власного авторства, а й крутим брейк-дансом. 

Читайте також: Змагання на батуті та настільний теніс: сьогодні у Ніжині плануються розваги!

Вихованці Ніжиснького дитячого будинку інтернату підготувапи танок під патріотичну композицію "Україна - це ти". 

Не можна не згадати душевні композиції у виконанні юних ніжинок Єлезавети Тронь, Лади, Маріанни, Єсі, Ріни, поезію Крістини Дмитренко та інших.

Щоби запалити публіку і змусити рухатися усіх без виключення, Аматорський театр "Город N" організував веселий музично-танцювальний флешмоб. Від нього в захваті були всі, особливо невгамовна дітвора. 

Завершила цей вечір молодіжного драйву дискотека під відкритим небом від майстрів своєї справи MDJ.

Відбулося це свято завдяки команді Ніжинського молодіжного центру на чолі з директоркою Анжелікою Тимченко, а також профільним управлінням Ніжинради.

До слова, Міжнародний День молоді у Ніжині вчора не закінчився. Продовжиться свято і сьогодні у п'ятницю, 13 серпня у парку Шевченка. 

Фото Лілії Журко

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: