До Ніжина навідався відомий український журналіст (ФОТО)

"Ніжин - камерне місто церква. Ідеальне поєднання малоповерхової забудови й дуже доречної густоти церков. Так ще й яких. Таке відчуття наче гуляєш на межі кількох століть"

Саме так написав про наше ніжне місто відомий український журналіст, відеоредактор "Української правди" Ельдар Сарахман.Разом з командою колег він відвідав всі куточки України, від величних та загальновідомих міст-велетнів, до маленьких, вмираючих сіл.

Повідомляє MYNIZHYN.com

Унікальне, ідеально провінційне, що лише додає йому неабиякої фактури та свого унікального виразного обличчя. Місто має великий туристичний потенціал. В центрі тривають ремонти доріг та благоустрій. Але, крім цього, має бути смачна кава. Люди прекрасні й відкриті. І якби мене спитали, що варто відвідати у найближчі вихідні, то це однозначно був би Ніжин.

Коли про твоє улюблене місто душевно та тепло пише людина, що побувала у всіх куточках України, відчула вибоїни Марса з Теслою ( Читати по темі: «Tesla» дісталася Марсу на Чернігівщині) та просто є різноплановою та цікавою особистістю, талановитим відеоредактором українського інфоресурсу "Українська правда", то це неймовірне задоволення.

Впевнена, що ніжинці поділяють мою думку та щиро запрошують Ельдара Сархмана на гостини до Ніжина ще...