«ТАТО, МАМА І Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»: змагання у ніжинському садочку

«ЩАСЛИВА РОДИНА – ЗАМОЖНА ДЕРЖАВА» або «ТАТО, МАМА І Я – СПОРТИВНА СІМ’Я» В ЗДО № 13 «БЕРІЗКА» З НАГОДИ 30 РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Серпневого теплого дня, 18 серпня, за підтримки міського голови Олександра Кодоли, в ЗДО № 13 «Берізка» на спортивному майданчику закладу, прикрашеному державними прапорами , білими журавлями , жовто-блакитними прапорцями, кульками , барвистими квітами і плодами осені, відбулося родинно-масове спортивне дійство «Тато, мама, я - Спортивна сім'я», де зібралася величезна родина дітей, батьків, шанованих гостей .

Серед дорогих гостей ми зустрічали Смагу С.С. заступника міського голови, Градобик В.В. начальника Управління освіти Ніжинської міської ради, Глушка П.В. начальника відділу фізичної культури і спорту, Півня С.М.голову міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», Саєнко Н.В. голову Ніжинської міської організації товариства Червоного Хреста України, Лєонтьєва В.М. голову піклувальної ради ЗДО.

До участі у святкових конкурсах та спортивних змаганнях – естафетах долучилися родини : Боговських, Артеменко , Бардакових, Бруханди, Клименків, Федорових.

Всі учасники – батьки з дітками швидко, спритно , з козацьким духом змагань, доводили, що вони кращі і в цьому їм успішно допомагали натхненні вболівальники і дорослі, і маленькі, що підбадьорювали не відставати , перемагати на радість величного державного свята. Пісні змінювалися віршами, святковим – флешмобом, вітанням юних футболістів та козаків.

Вельми поважному журі довелося непросто ! І ось урочиста мить… Звучать фанфари і голова журі Смага С.С. , начальник Управління освіти Градобик В.В. щиро вітали та відзначили родини, їх піднесений дух , їх святковий настрій і вручили всім нагороди .

За популяризацію здорового способу життя, за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, відданість справі та з нагоди 30 – річчя Незалежності України Подяку отримала директор Наталя Примушко від начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Павла Глушка і від директора міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Сергія Півня.

Щедрі солодкі подарунки – торти отримали всі 6 !!! родин від депутата Ніжинської міської ради, нашого щирого друга, директора ЗАТ «Ніжин хліб» Дегтяренка В.М. та святковий коровай ! Як же приємно мати справжніх друзів і зустрічати сьогодні Саєнко Н.В., яка теж всім родинам – учасникам приготувала великі подарункові пакунки. ДЯКУЄМО !

Переможцями стали родина Клименків – І місце, ІІ місце у родини Федорових і ІІІ місце посіла родина Бруханди. ВІТАЄМО ! В небо піднялися 30 жовто-блакитних кульок з побажаннями миру і процвітання Україні !

Солодкі святкові пироги з яблуками і сливами підготували наші прекрасні кухарі Степа В.І. та Кравченко А.В. і щедро пригостили всю величезну родину діток , батьків, гостей. Адже завтра до кожної родини вже завітає Яблучний Спас.

Вперше, за підтримки міського голови Олександра Кодоли нашим діткам ЗДО №13 «Берізка» пощастило отримати таку можливість - порозважатися, пострибати на величезному, різнокольоровому батуті з нагоди великого державного свята . Радості дітей і дорослих просто не було меж! ДЯКУЄМО !

Зі святом, рідна Україно !

Ти в нас на всіх одна-єдина !

Директор ЗДО №13 Наталія Примушко