Сезон завершено: міський пляж Ніжина зачиняють

З приходом прохолодної та дощової осені, добіг кінця період роботи міської зони відпочинку або, як ще називають її мешканці Ніжина - пляж.

Про це повідомляє КП "ВУКГ".

Міський пляж або прибережна зона річки Остер є одним із традиційних місць відпочинку ніжинців у теплу пору року. Цього сезону відпочинок жителів та гостей міста був гарним, веселим та захопливим, але, на жаль, все колись закінчується і продовжиться тільки в наступному році.

Читайте також: "Крик душі" ніжинських комунальників: доки триватиме масове "свинство"?

Враховуючи знання та досвід минулих років, коли зону відпочинку з осені до весни нахабно та зухвало розграбовували, керівництво комунального підприємства "ВУКГ" вирішило не ризикувати і цього року та повністю демонтувати обладнання та аксесуари пляжу. В ході робіт демонтовано роздягальню, металеві урни для дрібного сміття, вбиральню, вказівні таблички та інформаційну дошку.

Все обладнання зони відпочинку після демонтажу  буде знаходитись на відповідальному зберіганні на території комунального підприємства "ВУКГ", а наступного року, до початку пляжного сезону, його встановлять на свої місця.