Активні й креативні забавки ніжинських дошкільнят

«… Спорт стає засобом виховання тоді, коли він – улюблене заняття дитини. Без радості , зачарування красою не можлива гармонія здорового тіла і здорового духу» В.Сухомлинський

У рамках проведення фізкультурно-спортивних заходів з нагоди Дня фізкультури і спорту в Україні сьогодні в ЗДО №13 «Берізка» завітали наші улюблені тренери – викладачі Микола Бринза та Сергій Іващенко.

Адже перші дні вересня, спортивний майданчик золота осінь почала прибирати найніжнішими кольорами і відтінками... Повітря напоєне свіжістю і теплом. Саме в такі дні вся Україна вшановує спортсменів.

Ось і у нас від традицій не відступають - проходять заняття спортивної секції «Юні футболісти» з досвідченим тренером-викладачем Бринзою М.С, також протягом 13 років йде успішна співпраця з СДЮФШ. Давно полюбилися старшим дошкільникам і шахи.

Протягом 10 років секцію «Цікаві шахи» веде досвідчений тренер-викладач Іващенко С.Д. Цьому успішно допомагали сьогодні вихователі Гавриляко Ю.В., Костандова І.В. і музичний керівник Нагорна І.В.

Старші дошкільники чекають таких днів , як особливих в їхньому житті, охоче виконують всі команди, залюбки тренуються , отримуючи і достатнє фізичне навантаження, естетичне задоволення і розвиток логічного мислення у вирішенні непростих задач.

Зі словами подяки і смачними пирогами, квітами, звернулися вдячні діти і педагоги до тренерів-викладачів з нагоди Дня фізкультури і спорту в Україні не на жарт розчуливши сивочолих чоловіків. До вітань приєднуються і вдячні батьки наших вихованців. Здоров’я міцного вам, дорогі наші і дорослі , і діти.

Директор ЗДО №13 Наталя Примушко