Ніжинські поліцейські нагадали школярам абетку дорожнього руху

Ювенальні поліцейські провели інформаційно-профілактичний захід з третьокласниками ніжинської школи та розповіли їм про правила дорожнього руху.

Співробітники ювенальної превенції та поліцейські групи реагування патрульної поліції Ніжинського районного відділу поліції зустрілися з учнями ніжинської школи №17. Поліцейські мали на меті виробити у школярів навички безпечної поведінки на дорозі, а відтак – запобігти дитячому дорожньо-транспортному травматизму.

У рамках проекту «Поліцейський – учасник освітнього процесу» дітлахам в інтерактивній формі розповіли про основні правила безпечної поведінки на дорозі.

Поліцейські акцентували увагу на тому, що небезпечно користуватися телефонами та навушниками під час їзди на велосипедах, або переході на інший бік вулиці.

Також третьокласники могли більше дізнатися про повсякденну роботу поліцейських та навіть посидіти в службовому автомобілі поліції. Учасники заходу із задоволенням фотографувалися з поліцейськими і спілкувалися на різні актуальні теми, зокрема про правила безпечної поведінки у побуті.

Поліція Чернігівської області