У Ніжині планують створити стоянку для великогабаритних автомобілів

На засіданні чергової тринадцятої сесії Ніжинської міської ради, у четвер, 16 вересня, депутати розглянули два важливі проекти рішення для ніжинської громади, пов’язані з паркуванням: «Про затвердження положення про порядок надання послуг з паркування транспортних засобів в м. Ніжині» та «Про визначення земельних ділянок, призначених для розміщення майданчиків з платного паркування транспортних засобів в м. Ніжині».

«Ми розпочинаємо наводити порядок щодо паркування у Ніжині. По-перше, це дозволить нам навести лад у даному питанні, по-друге, — поповнити місцевий бюджет», — зауважив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Депутат міської ради, заступник начальника комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Юрій Хоменко виступив з наступною пропозицією: «Ще в минулій каденції я піднімав дане питання – у місті потрібно зробити стоянку для великогабаритних автомобілів. Справа у тому, що на територію міста заїжджають фури по 30-60 тонн, розвантажують свій товар у не передбачених для даних цілей місцях. При цьому розбивають дороги, а кошти сплачують мізерні. Можна було б зробити таку автостоянку перед міським полігоном – там є вільні 4 гектари землі. Хай би там розвантажували свій товар. А комунальне підприємство могло б отримувати від цього кошти».

«Ми такі пропозиції надавали грантовим організаціям. Дане питання опрацьовується», — зазначив  міський голова.

«Біля науково-виробничого комплексу «Прогрес» така ділянка вже сформована. Ведемо пошук інвесторів. Наразі чекаємо відповіді від аграріїв», — підкреслив депутат міської ради, радник міського голови Сергій Охонько.

За матеріалами Валентини Савчук, "Уездные новости"

Фото з мережі