На Ніжинщині вже облаштовується майданчик для зважування вантажівок у русі

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин між селами Талалаївка та Хотинівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин між селами Талалаївка та Хотинівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Про це повідомляє пресслужба САД у Чернігівській області.

Наразі встановлені металеві ферми, де буде кріпитися обладнання, та металеве бар’єрне огородження. Згодом розпочнуться роботи з монтажу електроніки.

Ділянка автодороги Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин протяжністю 75 км від об’їзної Ніжина до Прилук, де наразі влаштовується WIM-майданчик, була відремонтована впродовж 2020 – 2021 року. Разом з оновленням покриття, вживаємо також заходи по його збереженню від перевантажених фур.

Підрядна організація – ТОВ “Інтеграл Сістемс”.

Читайте також: У Ніжині планують створити стоянку для великогабаритних автомобілів

Перший WIM-комплекс у Чернігівській області був встановлений у селі Кіпті на початку траси М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ. Повністю пройшов усі калібрування та розпочав роботу навесні 2021 року. Перші місяці його роботи показали, що кожна п’ята фура йде з перевантаженням або порушує габаритні норми.

WiM (weigh-in motion) — це розумна система комплексного збору інформації про транспорт, що рухається автошляхами. Вона здійснює контроль руху авто у реальному часі, автоматично фіксує порушення (номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість тощо).

Загалом цьогоріч у Чернігівській області планується встановити три комплекси для автоматичного зважування вантажівок у русі. Окрім локації на трасі Р-67 між Ніжином та Прилуками, це також:

– між селами Красне та Ягідне Чернігівського району на дорозі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі;

– між селами Новоселівка та Киселівка на дорозі Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч.

Джерело: Челайн

Фото ілюстративне

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: