Петиція про перекриття руху на горезвісному ніжинському перехресті

24 вересня на сайті місцевих петицій було розміщенно петицію від ніжинця Євгенія Коновальчука "Про зміну організації дорожнього руху на перехресті вулиць Шевченка і Синяківської"

Повідомляє MYNIZHYN.com

"На перехресті вулиць Шевченка та Синяківської: перекрити проїзд вулиці Синяківської, з'єднавши дві пішохідні частини алеї між собою. Таким чином буде утворено два Т-подібних перехрестя, що призведе до зниження ймовірності ДТП та зменшенню заторів на під'їздах до вулиці Шевченка з обох сторін вулиці Синяківської", - зазначає автор петиції Євген Коновальчук

Нагадаємо, 23 вересня на перехресті вулиць Синяківська та Шевченка сталася чергова ДТП, яка була зафіксована на відеореєстратор одного зі свідків події. Читати по темі: Хто винен? Чергова ДТП У НІЖИНІ (ВІДЕО, ФОТО)

ДТП на цьому відрізку дороги трапляються досить часто. Водії раз за разом потрапляють в хроніки поліції та  ніжинських ЗМІ.

За словами водіїв, позитивне рішення міськради по петиції створить деякі незручності для них, але це єдиний шанс зменшити травматичність на цьому відрізку автошляху.

Ніжинці, а яка ваша думка з приводу цього?