Почали демонтаж літньої естради у центрі Ніжина

Ніжинський дописувач, адміністратор однієї з інтернет спільнот - Леонід Руденко опублікував допис про демонтаж літньої естради.

"12 жовтня у центральному ніжинському парку імені Т. Шевченка почали розбирати дошки які слугували імітацією сцени перед Літньою естрадою. Сподіваємося що це початок реінкарнації легендарного майданчика ? А поки що головний літній концертний майданчик міста виглядає ось так", зазначив ніжинець Леонід Руденко.

Раніше MYNIZHYN.com повідомляв, що 1 липня було затверджено переможця конкурсу на визначення найкращої передпроєктної візуалізації парку імені Т. Шевченка. Перемогу здобула робота №8, яку виконала Завора Ольга – архітектор з Полтави

Нагадаємо, до організаторів конкурсу було подано 10 робіт, що відповідали технічним завданням  та визначали основні напрямки розвитку парку.

Роботи були подані архітекторами, дизайнерами та урбаністами з Києва, Полтави, Чернігова та Ніжина. Конкурсна оцінка складалася з голосування членів журі (від 0 до 50 балів), інтернет-голосування (від 0 до 40 балів) та додаткових 10 балів за відеопрезентацію проєкту.

Надалі, після доопрацювання зауважень членів журі та мешканців міста, що були висловлені жителями під час інтернет-голосування, розроблена візуалізація стане основою для реконструкції центрального парку міста.  

Наступним кроком стане виправлення зауважень членів журі та розробка проєктно-кошторисної документації

Вашій увазі представлено відео проєкту переможця.