Ніжинці, візьміть участь у цікавому фотоконкурсі!

З нагоди відзначення 100-річчя Національної гідрометеорологічної служби України (19 листопада 2021 року), проводиться онлайн-фотоконкурс - "Погодні явища Чернігівської області".

З нагоди відзначення 100-річчя Національної гідрометеорологічної служби України (19 листопада 2021 року), проводиться онлайн-фотоконкурс - "Погодні явища Чернігівської області".

 Організатори Фотоконкурсу – гідрометеорологічні організації.
 Мета Фотоконкурсу - поділитися яскравими фото унікальних погодних явищ, які спостерігалися на території Чернігівської області.
 Умови участі:
  •  До участі запрошуються усі бажаючі, які займаються фотосправою.
  •  Всі конкурсні фотографії повинні бути авторськими.
  •  На світлинах повинні бути відображені різні погодні, оптичні, гідрологічні явища.
  •  Роботи приймаються в електронному вигляді в форматі jpg, jpeg, png.
  •  Фотографія може бути, як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні. Допускається обробка фото у графічних редакторах.
 Фотографії, подані на Фотоконкурс, можуть бути відхилені від участі в конкурсі в наступних випадках: фотографії не відповідають тематиці та формату конкурсу; не авторське фото.
 Процедура подачі заявки:
 Для участі у Фотоконкурсі необхідно надіслати фото на електронну адресу Чернігівського обласного центру з гідрометеорології (pgdchernigiv@meteo.gov.ua) або у приватні повідомлення офіційної сторінки гідрометеорологічної організації в соціальній мережі Фейсбук, з поміткою "на Фотоконкурс".
 Необхідно вказати прізвище автора, електронну пошту, контактний телефон, дату та місце, де була зроблена світлина.
 Від одного учасника подається не більше 5 фотографій.
 Порядок проведення Фотоконкурсу:
 Початок проведення конкурсу: 7 вересня 2021 року.
 Кінцевий термін подання фотографій: 1 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ.
 Оголошення результатів конкурсу: 10 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ.
 Підсумки конкурсу і нагородження учасників:
 Визначення переможців буде відбуватися за кількістю вподобань користувачів у соціальних мережах (найбільше лайків на конкретній світлині - це світлина і визнається переможною, а автор Переможцем).
 Переможці Фотоконкурсу будуть нагороджуватися заохочувальними призами присвяченими 100-річчю національної гідрометеорологічної служби України.
Безпосередньо на сторінку Чернігівського обласного центру з гідрометеорології та на електронну пошту pgdchernigiv@meteo.gov.ua надсилайте світлини із погодними явищами Чернігівщини.
Фото будуть публікуватися в альбомі за цим посиланням
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: