Ніжинський Центр туризму організував захопливі змагання (ФОТО)

Традиційно цієї осені пройшли старти спортивного орієнтування, організовані ніжинським Центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Традиційно цієї осені пройшли старти спортивного орієнтування, організовані ніжинським Центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

56 хлопців і дівчат продемонстрували своє вміння орієнтуватись на місцевості за допомогою карти та компаса. Природні умови Ніжина надають чудові можливості для тренування і змагань із цієї важливої військової дисципліни.

Одним з етапів військової підготовки є стройовий впоряд (стройова підготовка), вправність в якому показували команди Ніжинського міського ліцею.

До Ніжина з’їхалися юні туристи з Полтави, Чернігова, Прилук, Білої Церкви, Талалаївки, Коропа, Бахмача, Семенівки. Змагання на базі Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді провела Чернігівська обласна федерація спортивного туризму за підтримки Ніжинської міської федерації спортивного туризму та відділу з питань фізичної культури і спорту Ніжинської міської ради.

134 учні із 33 команд змагалися в подоланні спусків та підйомів та інших перешкод спортивними способами.

Учасники змагань показали різні результати, посіли різні місця турнірних таблиць, з якими можна ознайомитись нижче, а головне, набули нових знань та навичок, які стануть їм у нагоді в майбутньому.

https://docs.google.com/.../1nH5YcML8JLXulyINUvn2.../edit...

На фото: моменти змагань з орієнтування, впоряду, техніки пішохідного туризму.

І.О. Гребенніков, директор ЦТКУМ

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: