ВАГОМА ПЕРЕМОГА ДЛЯ ТУРИСТИЧНОГО НІЖИНА: Ніжинські школярі серед переможців національного конкурсу 

Підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу для школярів “Дивомандри. Україна – легенд та міфів країна”, започаткованого телеканалом ПЛЮСПЛЮС у партнерстві з "Освіторією" та Українським культурним фондом.

Учасникам конкурсу потрібно було описати та проілюструвати найцікавішу легенду рідного краю так, щоби вона зацікавила мультиплікаторів, і ті перетворили її на мультфільм. Учням 3-Б та 7-Б класів Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №15, вихованцям ЗХК "Фітодизайн" НБДЮ це вдалося!

⠀За підсумками конкурсу, подані командами заявки зібрали на інтерактивній Мапі Дивомандрів у першу інтерактивну онлайн-бібліотеку міфів та легенд і розмістили у вільному доступі на сайті https://dyvomandry.com.ua. А за мотивами 10-и найцікавіших міфів і легенд, оголошених переможцями (серед них і наша легенда "Ніжатина Нива та її захисники"), телеканал ПЛЮСПЛЮС створить анімаційний серіал  "Дивомандри Україною" з серією про наш древній, але завжди юний Ніжин!

Доречі, це вже буде другий мультфільм, створений за малюнками наших переможців. Перший - "Особлива червона фарба - наша", вийшов на екрани в 2016 році, як один із фільмів серіалу "Це - наше і це - твоє".

Джерело: Ніжинська ЗОШ I-III ст. 15