Радикали Лозовий і Мосійчук у Чернігові побили кандидата у нардепи Дурнєва

Відео.
Депутати Верховної Ради від Радикальної партії Ігор Мосійчук і Андрій Лозовий у Чернігові побили скандального журналіста і кандидата у депутати по 205 округу Олексія Дурнєва.

Відео.
Депутати Верховної Ради від Радикальної партії Ігор Мосійчук і Андрій Лозовий у Чернігові побили скандального журналіста і кандидата у депутати по 205 округу Олексія Дурнєва.

Депутати Верховної Ради від Радикальної партії Ігор Мосійчук і Андрій Лозовий у Чернігові побили скандального журналіста і кандидата у депутати по 205 округу Олексія Дурнєва. Про це повідомляє Українська правда посилаючись на самого Дурнєва

За словами постраждалого, він разом з іншими людьми очікував початку прес-конференції Олега Ляшка, коли у залу ввійшли Лозовий, Мосійчук і накинулися на нього зі словами "а ти зараз заберешся звідси".

"Я сидів собі на кріслі, чекав, коли почнеться прес-конференція. Був акредитований. Зайшов Лозовий, зайшов Мосійчук. Стягнули мене з крісла і почали бити", – сказав він.
 
Дурнєв також додав, що ще до цього у зал заходив невідомий і пропонував "вийти і поговорити" на якусь важливу тему, не уточнивши, на яку саме.
 
"Я сказав, давай поговоримо тут. Тоді він запитав, чи я офіційно відмовляюся вийти і пішов геть", – додав він.
 

У свою чергу блогер і товариш Дурнєва, також кандидат у нардепи від 205 округу Олександр Барабошко, який також був на місці інциденту, написав, що теж постраждав під час бійки. Зокрема, за словами Барабошка, йому вибили зуб.
 

Герої Ляшко, Лозовий, Мосійчук прийшли на прес-конференцію і влаштували махач, летіли журналісти, камери, 15 чоловік пац...

Posted by Александр Барабошко on Tuesday, July 21, 2015
Крім того Барабошко додав, що під час бійки постраждав і журналіст і також кандидат у нардепи Василь Крутчак. У нього розбите обличчя і підозра на перелом ребра та струс мозку.
 

Крутчака госпіталізовано з підозрою на вибите ребро та струс

Posted by Александр Барабошко on Tuesday, July 21, 2015
Пізніше Мосійчук прокоментував, що таким чином члени Радикальної партії "покарали людину "нетрадиційної сексуальної орієнтації" і провокатора". Крім того, коли Дурнєв з прибічниками сів у мінівен і намагався покинути місце події, прихильники Ляшка оточили автобус, били машину ногами і намагалися затримати. В результаті автобус все ж виїхав.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: