Дві великі пожежі в один день сталися в Ніжинському районі. Подробиці

Вадим Коваленко з опіками, Ігор Зайцев у могилі - одразу дві великі пожежі в один день, 23 жовтня, з різницею у пів години сталися в Ніжинському районі.

Близько восьмої години вечора в селі Безуглівці згорів будинок родини Зайцевих, який вони придбали близько двох місяців тому. Зареєструватися в селі не встигли. Переїхали з Ірпеня, потроху облаштовувались, робили ремонт.

У день, коли трапилася пожежа, у дворі 39-річний Ігор, хазяїн, разом зі знайомими пробивали свердловину. Розтопив грубку. Рятувальники припускають, імовірно, вилетіла жарина і потрапила на речі поряд. У сусідній кімнаті спав його 14-річний пасинок, Ігор встиг розбудити і вивести підлітка на двір. Сам же повернувся до палаючого будинку. Але вийти не зміг. Чоловіка вже без ознак життя знайшли рятувальники. В руках у нього були документи.

Через пів години загорівся будинок родини Коваленко-Красновид у Курилівці. 30-річна Віталіна Красновид, власниця, була на роботі в Києві.

Її чоловік, 36-річний Вадим Коваленко, сидів удома з дітьми — шестирічним Владиславом і дев’ятирічним Станіславом.

— Я працюю кухарем у столичному ресторанні позмінно. На момент загоряння, близько дев’ятої години вечора, чоловік з дітьми вже спали. Запах диму відчув Станіслав, він і розбудив усіх. Якби не він, то всі б загинули, — утирає сльози Віталіна Красновид.
 
— Що, на вашу думку, стало причиною пожежі?

— У коридорі була стара проводка. Не встигли замінити. Хату купили два роки тому, зробили гарний ремонт, придбали всю необхідну техніку. От тільки коридорчик був трухлий і планували його зносити і робити з блоків.

— Як зараз почуваються діти і чоловік?

— З дітьми зараз все добре. Вадим у Ніжинській центральній міській лікарні. Обпечене обличчя і частково руки.

— Де зараз живете?

— У матері чоловіка. Нічого не врятували, усе згоріло дотла. Паспорти вціліли, бо того дня випадково забрала з собою на роботу. Усе в хату, і сам будинок, зароблене нашою родиною, не доїдали і не допивали. А тепер немає нічого.
 
Реквізити для допомоги родині:
 
4149 6090 0664 0835 «ПриватБанк», тел. 097-838-55-83 Віталіна Красновид.

Газета «ВісникЧ» №43 (1850) від 28 жовтня 2021, Ольга Самсоненко

джерело: gorod.cn.ua