За несплату аліментів житель Ніжинщини міг втратити мікроавтобус

Приводом для оголошення транспортного засобу у розшук може бути його викрадення, вчинення на ньому правопорушення, надіслана через борги до органів поліції постанова приватного чи державного виконавця тощо.

Так, у Ніжинському районі мікроавтобус одного з місцевих жителівбуло оголошено у розшук. Причиною стала несистематична сплата аліментів та борг батька перед родиною у розмірі 14 тисяч гривень.

Варто зазначити, що окрім з’ясування місця знаходження автомобіля, фахівці Ніжинського відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) також застосували до чоловіка й інші заходи примусу: внесення відомостей до Єдиного реєстру боржників(https://erb.minjust.gov.ua/); арешт банківських рахунків та майна; заборона на виїзд за межі України; позбавлення права керування транспортними засобами; неможливість користуватися зброєю та полювати.

Небажання втрачати транспортний засіб, жити з обмеженими правами та розуміння того, що кошти все ж таки доведеться сплатити – обставини, що переконали чоловіка погасити заборгованість у повному обсязі.

До речі, з початку 2021 року в Чернігівській області державними виконавцями було стягнуто 170 мільйонів гривень аліментів та понад 15 мільйонів гривень – з боржників Ніжина та району.

Джерело: cheline.com.ua

Так, у Ніжинському районі мікроавтобус одного з місцевих жителівбуло оголошено у розшук. Причиною стала несистематична сплата аліментів та борг батька перед родиною у розмірі 14 тисяч гривень. Варто зазначити, що окрім з’ясування місця знаходження автомобіля, фахівці Ніжинського відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) також застосували до чоловіка й інші заходи примусу: внесення відомостей до Єдиного реєстру боржників(https://erb.minjust.gov.ua/); арешт банківських рахунків та майна; заборона на виїзд за межі України; позбавлення права керування транспортними засобами; неможливість користуватися зброєю та полювати. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убив колишню дружину на очах у сина, а потім наклав на себе руки: деталі трагедії на Чернігівщині Небажання втрачати транспортний засіб, жити з обмеженими правами та розуміння того, що кошти все ж таки доведеться сплатити – обставини, що переконали чоловіка погасити заборгованість у повному обсязі. До речі, з початку 2021 року в Чернігівській області державними виконавцями було стягнуто 170 мільйонів гривень аліментів та понад 15 мільйонів гривень – з боржників Ніжина та району.

Джерело: https://cheline.com.ua/news/society/zaborguvav-14-tisyach-u-nizhintsya-hotili-vidibrati-mikroavtobus-za-nesplatu-alimentiv-280550
© Чeline | cheline.com.ua/