Ніжинського підприємця змусять заплатити податки

Ніжинський міський голова Олександр Кодола постійно закликає підприємців міста до співробітництва. Переважна більшість знаходять спільну мову із місцевою владою, вносять свій внесок у розвиток Ніжина.

На жаль, не всі. Дехто звик користуватися комунальним майном майже задарма: за оренду земельних ділянок або торговельних площ роками сплачують копійки, намагаються ухилятися від сплати податків.

Міський голова особисто спілкується з такими підприємцями і намагається пробудити в них почуття відповідальності.

Чергова така зустріч відбулася на минулому тижні.  Приватний підприємець має у Ніжині кілька об’єктів господарської діяльності, але ухиляється від сплати податків за землю комунальної власності.

Вчора, 15 листопада, під час щотижневої оперативної наради міський голова О. Кодола зауважив: даний підприємець пообіцяв до кінця минулого тижні надати всі необхідні документи в управління комунального майна, але так і не надав.

У зв’язку з цим очільник міста надав доручення заступнику міського голови Сергію Смазі спільно з Муніципальною вартою, відділом благоустрою, управлінням комунального майна – за допомогою юристів – розпочати примусове стягнення податків з цієї особи.

«Всі підприємці повинні сплачувати податки. Але є непорядні люди, які думають: цього можна не робити. Порядок повинен бути у всьому», — підкреслив Олександр Михайлович.

 «УН» Валентина Савчук