Хижаки прокрадалися на обійстя як на окраїнах, так і в самому центрі населених пунктів

За словами головного лісничого Биринського лісництва Григорія Гущі, цьогоріч популяція вовків в лісі зросла.

За словами головного лісничого Биринського лісництва Григорія Гущі, цьогоріч популяція вовків в лісі зросла.

“Взагалі їхній ареал проживання дуже великий. Можуть раз на два тижні сюди заходити, можуть взагалі раз на місяць сюди навідуватись” – розповідає лісничий.

Собаки для вовків – найлегша здобич, сказав директор мисливського господарства “Каштан” Микола Яремчук.

“Це єдиний хижак, який не знає жалості й не знає голоду. Він наївся і буде йти ситий, і якщо далі трапиться можливість забити, здобути, він буде душити, заховувати. І повернеться туди можливо лише якщо голод. Якщо в лісі є що їсти, то до трофея, який закопав, вже не повертається” 

Зараз господарство готується до полювання на вовка. Самі вже виходили на їх пошуки, однак – безрезультатно.

“Одинадцять кілометрів прапорців у нас є. По першому снігу дуже добре буде видно сліди. І тоді знаходимо, де вовк ліг на дньовку, обкладаємо його прапорцями, збираємо мисливців і організовуємо добування. Це дуже розумний хижак, дуже розумний. І добути його треба вдачу мати й щастя”, – розповів Яремчук.

Як розповіли місцеві жителі Кудлаївки та Гнатівки, на подвір’ї знаходили шматки шерсті та сліди крові, і собак вже більше не бачили.

Нападали вовки на собак і в Бириному за 40 кілометрів від попередніх сіл. Єгер мисливського господарства Дмитро Лукаш показав і розказав, де в селі нападали вовки.

Джерело: https://dilo.net.ua/novyny/

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: