У Ніжині презентували «чудо техніки» відомого бренду. Відео

У Ніжині відбулась дуже важлива подія, яка може суттєво посприяти покращенню благоустрою міста. 23 листопада, у сквері ім. М. Гоголя, представниками відомого у світі бренду Kärcher для представників міської влади та керівництва комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”, була проведена презентація універсальної комунальної машини MIC 35.

Завдання, які доводиться вирішувати КП “ВУКГ” у Ніжині, виключно різноманітні: від очищення доріг і вулиць від бруду або снігу до поливу рослин і догляду за газонами. Враховуючи ці потреби, виникла гостра необхідність у придбанні ефективної компактної спеціалізованої техніки, що гарантує максимальну економічність та якість, а, також, потребу у використанні її в тих локаціях, де важка техніка не може працювати.

Надійна комунальна техніка від Kärcher здатна весь рік ефективно вирішувати найрізноманітніші завдання: підмітати великі площі, дороги, тротуари, доглядати за зеленими насадженнями, прибирати опале листя або сніг тощо. У комбінації з різноманітним навісним обладнанням, комунальна машина MIC 35 є рішенням, оптимальним з позицій продуктивності, економічності і зручності обслуговування. Інвестиції в її придбання, заради чистоти та благоустрою Ніжина, вигідні в усіх відношеннях та будуть виправдані багаторічною рентабельною експлуатацією.

MIC 35 завжди готова до виконання найрізноманітніших робіт – вдень чи вночі, в будь-який час року і при будь-якій погоді. Висока швидкість руху і швидка зміна навісного обладнання скорочують простої, а ретельно продумані технічні рішення, висока ергономічність і ефективна концепція управління гарантують якісну цілорічну експлуатацію.

Керівництво комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” і представники міської влади високо оцінили гарну роботу комунальної машини MIC 35 та висловили сподівання, що саме таку спеціалізовану техніку, найближчим часом, буде придбано для ефективної і безпечної роботи у парках, скверах, на тротуарах та алеях, а, також, пішохідних вулицях Ніжина, де важка спецтехніка просто не в змозі працювати, не пошкоджуючи при цьому дорожнє покриття.

 

За інформацією unenizh.org.ua