Цього тижня Чернігівщину накриє негода

З понеділка в області очікуються несприятливі погодні умови, що вплинуть на обстановку на автошляхах. Сніг, мокрий сніг та дощ. Коливання температур з плюса на мінус. Як наслідок - на асфальтобетонному автомобільних доріг буде ожеледиця. Вже 6 грудня, за даними синоптиків, на півночі України спостерігається налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

На 8:00 годину по Чернігову температура повітря становила -1,8°, вітер 1 м/с, вологість 94 %. Вдень хмарно, часом йде сніг. На час погіршення погодних умов дорожнє господарство області перебуває у режимі цілодобового чергування. Проводяться роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами. Мережа автошляхів Чернігівської області налічує 2953 кілометри, - це найбільша в Україні протяжність державних доріг. У першу чергу техніка виїжджає на дороги з найбільшою завантаженістю. Це міжнародні, національні та регіональні, далі - територіального значення.

Водії, завжди враховуйте погодні умови при плануванні поїздок та раціонально оцінюйте обстановку на дорозі! Просимо вас бути уважними та обережними за кермом при погіршенні погодних умов! Обирайте безпечну швидкість руху, тримайте дистанцію з іншими транспортними засобами. Не допускайте різкого гальмування та ризикових маневрів, знижувати швидкість перед населеними пунктами та пішохідними переходами. Гальмівний шлях на промерзлому та мокрому покритті є тривалішим Автівки мають бути перевзуті у зимову гуму. Водіям вантажівок з собою обов'язково слід мати ланцюги протиковзання, вони стануть у нагоді на ділянках з крутим підйомом та спуском.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах загального користування державного значення та надання інформації про стан проїзду Служба автодоріг у Чернігівській області має цілодобову гарячу лінію:

(0462) 661-893, 941-141 - зі стаціонарного;

0952714374 - з мобільного.


Несприятливі для автомобілістів погодні умови спостерігатимуться в області практично до кінця тижня. З наступного понеділка, за даними синоптиків, очікується плюсова температура без опадів.

Джерело: Служба автомобільних доріг Чернігівської області