Оце так руса коса!: ніжинка розповіла, як бути власницею довгого волосся

Розкішне волосся – мрія багатьох жінок. Довгі коси здавна асоціюються зі здоров’ям, красою та терплячістю. Адже ростити їх – справа нелегка. Скажіть відверто, коли бачите дівчину з довгим, гарним волоссям, чи привертає така краса вашу увагу? Коли я познайомилась з цією тендітною дівчиною з Ніжина -  Аліною Овдієнко,  відразу  в голові промайнуло - Оце так руса коса…!

Аліна – науковий співробітник Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського. Її волосся нижче колін ( при зрості 1 м. 64 – 1 м. 30. ). Своє волосся Аліна ні разу не фарбувала, але підстригала… Про те, чи легко бути власницею  метрового скарбу -  далі в інтерв'ю Mynizhyn.com

- Аліно, що для тебе твоє волосся?

- Це частина мене, те що мене виділяє, така своєрідна «родзинка». Українки завжди славилися своїми косами, а довге густе волосся завжди було ознакою дівочої вроди.

- Чи важко бути власницею такого скарбу? Скільки часу йде на щоденний догляд? (розчісування, заплітання).

- Насправді, не важко. Що стосується щоденного догляду, то на розчісування та заплітання я витрачаю 10-15 хв.

 - А чи підстригала ти свою косу?

 - ( авт . Посміхається). Так, доводилося …ходила і з короткими, і з каре й по плечі. В 9 класі моє волосся було по пояс, і з того часу я кардинально його не підстригаю, тільки іноді кінчики рівняю.

- Кажуть, що генами передається і погане, і хороше….у тебе у роду теж були довгокосі?

- Ну, я вважаю, що генетика відіграє дуже важливу роль, адже у моїх бабусь по маминій лінії було дуже довге та густе волосся. Також довге волосся має моя молодша сестра Вікторія.

- Як доглядаєш за своїм волоссям, чи не було бажання відрізати косу?

- Стосовно догляду, то тут нічого особливого не має. Голову мию раз в тиждень, або за потреби. Обов’язково використовую кондиціонер, іноді після миття використовую олію для волосся або крем-бальзам. Сушу волосся природним способом, без використання фену, щоб не пересушувати їх. Взимку волосся намагаюся якнайкраще сховати від холоду, щоб воно не перемерзало. Бажання відрізати волосся, вкоротити його не виникало. Проте, для того, щоб волосся мало гарний вигляд, як я говорила вже,  раз у пів року я підрівнюю.

- Як реагують на твою красу оточуючі : знайомі, незнайомі, особливо хлопці?

- Я часто спостерігаю як перехожі реагують на моє волосся, в основному це захоплення. Завжди викликають посмішку реакції дітей, маленькі дівчатка люблять розглядати косу, ставлять різноманітні питання. За хлопцями особливої реакції не спостерігала.

- Чи маєш секрети по догляду і чи не хочеш поділитися ними з ніжинками …?

- Ну секретів, як таких, немає. В першу чергу – це правильний догляд, на якому не варто економити. Обов’язково використовувати зволожувальні або живильні кондиціонери, бальзами, використовувати олії, але в міру, щоб не сильно його обтяжувати. По-друге – не використовувати фен, плойки, випрямлячі, всі ці прилади шкодять волосся, пересушують його, потім воно січеться і доводиться підстригатись.

Аліно, дякую за розмову!

Спілкувалася Тетяна Марченко.