У Ніжинському виші перший випуск професійних музикантів – громадян Китайської НР

Декілька років поспіль в магістратурі Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського за різними освітніми програмами навчаються здобувачі з Китайської Народної Республіки.

Декілька років поспіль в магістратурі Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського за різними освітніми програмами навчаються здобувачі з Китайської Народної Республіки.

 

Навчально-науковий Інститут мистецтв імені Олександра Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя гостинно прийняв до своїх лав здобувачів магістерської освітньої програми 025 «Музичне мистецтво», які найближчими днями готуються виступити з власними творчими проєктами в межах фахової підсумкової атестації. В актовому залі Гоголівського корпусу проводяться останні репетиції, йде напружена підготовка концертних програм: уточнюються специфічні особливості інтерпретації музичних творів, затверджується сценічний імідж кожного виконавця.

 

Команда викладачів з фахових дисциплін забезпечила достойний рівень виконавської майстерності випускників: клас фаху та диригування народного артиста України, професора М. О. Шумського представляє Хун Веньцзє; клас фаху, концертмейстерства та камерного ансамблю кандидата педагогічних наук, доцента Л. В. Гусейнової представляє Ван Лівень; клас диригування кандидата педагогічних наук, доцента Т. В. Раструби та клас фаху викладача Л. В. Кавунника представляють здобувачі Лі Яньтун та Ці Іень.

В ансамблі з випускниками, як важливі учасники навчально-творчого процесу, виступають і концертмейстери, що супроводжують підготовку та реалізацію творчих проєктів: кандидат мистецтвознавства, доцент Т. В. Ляшенко, кандидат педагогічних наук, доцент О. М. Павленко та О. А. Синельникова.

Бажаємо успішного завершення навчання нашим китайським друзям та сподіваємось, що професійні ідеали та духовні цінності, закладені в стінах Alma Mater – Ніжинської вищої школи стали для них засадничими чинниками успішного професійного поступу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: