Ніжинські школярі провели video вечорниці

Зима приносить нам багато теплих родинних свят, традицій та обрядів. 13 грудня ми святкуємо День святого Андрія Первозванного. На Андрія в Україні відбувались традиційні вечорниці, на яких молодь веселилась.

Вже стало гарною, доброю традицією у Ніжинській ЗОШ №10 проводити "Андріївські вечорниці". Цьогоріч - не виняток. Захід 15-й. І пройшов у досить незвичному, але креативному форматі - знімали на відео.  Готували  класні керівники  Лариса Харченко та Світлана Ященко разом з учнями 9-В і 9-Б класів. Учні відтворили один із пластів колоритної української культури, і ще раз показали наскільки самобутньою є наша історія та культура. Веселощі, гарний настрій та смачні рум'яні пиріжечки з калитою створили незабутні враження та позитивні емоції.

Журналістам  Mynizhyn.com  Лариса Харченко розповіла: "Велася копітка підготовка, вчили слова, обрядові пісні. Зносили атрибути: рушники, хустки..Пекли калиту та пироги. Вдячні батькам, які охоче долучилися. Фільмування проводилися три дні. Захід відбувався у приватному будинку. Вийшло гарно!"

Пропонуємо відео.