Змагання ніжинських туристів

Юні ніжинські туристи взяли участь у відкритому Кубку президента Чернігівської Федерації спортивного туризму та вибороли призові місця. Про це далі - керівник гуртка...

" Уже традиційно кожного року, 25 грудня, на Різдво, ми їздимо на відкритий Кубок президента Чернігівської Федерації спортивного туризму у закритих приміщеннях. Не винятком став і цей рік. На змагання з’їхались спортсмени майже з усіх куточків нашої області, де є туристський рух, а саме: з Ніжина, Прилук, Коропа, Семенівки, Талалаївки, Варви, а також гості з інших областей - разом понад 100 учасників. Усе, як завжди, пройшло в дружньому колі - і позмагались, і поспілкувались із друзями та знайомими. Змогли вибороти призові місця. Так, Музиченко Данило став першим в особистому заліку серед юнаків 2006-2007н. р., а Трегубу Нікіті не вистачило балів до третього місця. Кузьменко Дмитро посів шосте місце у своїй віковій підгрупі. А серед новачків, для кого ці змагання були першими, Сорока Олександра посіла друге місце.

Перш за все змагання - це не тільки можливість показати свої знання, вміння та навички, а ще гарне місце зустрічі з однодумцями та друзями. Здоров’я всім! І долучайтесь до туристського руху!" - Олександр Анатолійович Переверакерівник гуртків ЦТКУМ.