Ніжинщина: робота двох учениць Безуглівської школи в десятці переможців Всеукраїнського конкурсу

Протягом жовтня - листопада 2021року учні Безуглівського освітнього закладу Талалаївської ТГ(Ніжинський район) напружено працювали над підготовкою матеріалів на Всеукраїнський конкурс шкільних проєктів для вчителів історії та суспільних дисциплін «ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ В СРСР У ПЕРІОД 1980 — 1991 РОКАХ». Провели інтерв'ювання...Та мають гарний результат - робота двох учениць Самосват Маші та Пилипенко Анни одна з 10 переможців.

 

Дівчаткам - планшети lenovo, а вчителю - музична колонка - Це нагорода за  працю!

Вчитель історії Світлана Лабузько для mynizhyn.com прокометувала: " У конкурсі шкільних проєктів ми взяли участь уперше. Як виявилося, успішно. Наша робота є однією з десяти переможців. Варто зазначити, що за перемогу учасниці проєкту Пилипенко Анна та Самосват Маша отримали призи -  планшети Lenovo, а я, як учитель – музичну колонку. Це гарний подарунок на оворічні свята, а також стимул працювати натхненно далі. Ми вдячні за це організаторам конкурсу Чеській громадській організації Асоціація з міжнародних питань,  Українському інституту національної пам’яті та Українській асоціації усної історії.  

Це був дуже важливий і цікавий досвід, як для мене – вчителя, так і для дітей. Ми навчилися складати опитувальники, робити інтерв’ю та його транскрибування. А ще змогли, разом з респондентами пережити важливі, подекуди трагічні події з життя нашої держави.

2021 рік – 35 річниця  вшанування жертв аварії на ЧАЕС та учасників ліквідації аварії на четвертому енергоблоці. Люди, які  втратили своє здоров’я, захищаючи весь світ від небезпечного атома, справжні герої. Ми, як свідомі громадяни України, маємо їх пам’ятати і поважати. Цим був зумовлений вибір теми нашого проєкту. Одним з героїв, що живуть поруч із здобувачами освіти Безуглівського ЗЗСО, є дідусь учасниці конкурсу - Пилипенко Михайло Олексійович. Він у травні-червні 1986 року виконував свій обов’язок перед країною та світом безпосередньо біля вируючого реактора. У майбутньому ми плануємо провести такі інтерв’ю з усіми чорнобильцями сіл Безуглівки, Курилівки та Пашківки. Їх подвиг має бути нетлінним для майбутніх поколінь!".