На ремонти шкіл міська влада виділила 2 мільйони 300, а батьки – 1 мільйон 390 тисяч

Літні канікули – у розпалі, діти відпочивають, а під егідою міської влади тим часом активно проводяться ремонтні роботи шкільних закладів міста. Наразі тривають роботи у Ніжинській ЗОШ №2

Літні канікули – у розпалі, діти відпочивають, а під егідою міської влади тим часом активно проводяться ремонтні роботи шкільних закладів міста. Наразі тривають роботи у Ніжинській ЗОШ №2

Літні канікули – у розпалі, діти відпочивають, а під егідою міської влади тим часом активно проводяться ремонтні роботи шкільних закладів міста.

За словами т.в.о. начальника міського управління освіти Надії Пономаренко, цьогоріч із міського бюджету виділили найбільшу за останні роки суму – 2 мільйони 300 тисяч гривень – для ремонту шкіл міста.
 
Наразі тривають роботи у Ніжинській ЗОШ№2. Цей навчальний заклад довго стояв у черзі на ремонт, але все ніяк не могли знайти кошти, адже об’єм робіт тут досить-таки солідний. Зараз розпочато ремонт шкільної каналізації, задіяно потужну техніку та фахівців двох будівельних організацій.
 
До централізованої каналізаційної системи заплановано під’ єднати харчоблок та умивальники. Також ми звернулися до міського голови з проханням виділити кошти для облаштування внутрішнього туалету в цій школі, і вже виділено 215 тисяч гривень для реалізації цього проекту.
 
Наразі тривають також капітальні ремонтні роботи у 6-ій школі – перекривають дах, адже шифер місцями повністю прогнив і не відповідає вимогам безпеки. Для цього із бюджету міста було надано 80 тисяч.
 
Окреме слово вдячності хочеться виголосити батькам, адже саме завдяки їх зусиллям на сьогодні у дитячих садках та школах міста вже виконано внутрішні ремонти на 70-80%. Цьогоріч батьківські комітети міста зібрали величезну суму – 1 мільйон 390 тисяч – для облаштування гідних умов навчання та виховання наших дітей. Ремонтні роботи тривають і в інших школах, тому першого вересня перед дітьми відкриються двері гарних та комфортних навчальних закладів, – зазначила Надія Пономаренко

nizhyn.city
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: