На Ічнянщині триває боротьба з африканською чумою свиней

Фото.
23 липня у тварин одного із приватних господарств Ічні було виявлено африканську чуму свиней. За два останніх місяці цей випадок небезпечного захворювання тварин став вже 5 на Чернігівщині

Фото.
23 липня у тварин одного із приватних господарств Ічні було виявлено африканську чуму свиней. За два останніх місяці цей випадок небезпечного захворювання тварин став вже 5 на Чернігівщині23 липня у тварин одного із приватних господарств Ічні було виявлено африканську чуму свиней. За два останніх місяці цей випадок небезпечного захворювання тварин став вже 5 на Чернігівщині

З огляду на це на території Ічні та прилеглих населених пунктів було оголошено карантинну зону та вжито необхідних заходів щодо недопущення поширення збудника захворювання за межі зони карантину. Для дотримання вимог карантину було створено 4 робочі групи, до складу яких увійшли представники органів влади, рятувальники, ветеринари та правоохоронці.

Ними було вилучено та умертвлено тварин, які мали симптоми захворювання на африканську чуму свиней чи могли контактували з хворими тваринами. 

На дорогах при в'їзді до зони карантину розміщено 7 ветеринарно-міліцейських постів,  на яких знаходиться настил з тирси оброблений дезінфікуючим розчином. Всі засоби транспорту повинні проїхати по ньому, щоб не допустити поширення хвороби.   Додатково представники санепідемінспекції обробляють шини авто дезрозчином. Також автомобілі, які виїжджають із зони карантину проходять ретельну перевірку на рахунок вивезення м'яса. 

Карантин на Ічнянщині буде тривати до 8 вересня.  
 
Фото Володимир Хоминець
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: