Чернігівщина: подробиці пожежі, яка забрала життя трьох дітей

Діти намагалися врятуватися через вікна... Бабусю та її трьох маленьких онуків, які загинули кілька днів тому в селі Браниця на Чернігівщині, поховають на місцевому кладовищі.

Сусіди родини розповіли  про те, як діти намагалися вибратися із палаючого будинку та врятуватися. Але двом братам і сестричці врятуватися не вдалося. 

Чоловік загиблої жінки Олександр Гущин розповів, що 18 січня працював у селі та рубав дрова. Додому прийшов лише тоді, коли з вікон будинку йшов дим.

Рятувальників та медиків викликали сусіди.

"Діти, мабуть, намагалися вийти, але двері були закриті, вони не змогли відкрити. Бабусю ж знайшли на ліжку. Вона вклала їх спати й сама заснула з ними", – розповів чоловік, який мешкає по сусідству з Гущиними.

Він також розповів подробиці про родину, яка загинула у вогні.

Родина переїхала в Браницю 18 років тому з Черкаської області. Відомо, що 24-річна дочка загиблої жінки працювала в Києві. До своїх трьох дітей навідувалася кілька разів на місяць. У весь інший час п'ятирічними Сашею та Єгором та трирічним Матвієм доглядали дідусь та бабуся.

Крім цього, староста Браницького старостинського округу повідомив, що у родині вживали спиртне.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у пожежі в селі Браниця Ніжинського району, загинула жінка та троє дітей.  Рятувальники кажуть, що повідомлення про пожежу отримали 18 січня о 16:44.  

https://chernigiv.depo.ua