Ніжинські оперативники затримали двох грабіжників, один з яких вже провів за ґратами 20 років

Житель Борзнянського району приїхав до ніжинському базару в пошуках необхідних запчастин, але потрібних йому не знайшов і запитав допомоги у перехожого ніжинця, який виявився досвідченим грабіжником

Житель Борзнянського району приїхав до ніжинському базару в пошуках необхідних запчастин, але потрібних йому не знайшов і запитав допомоги у перехожого ніжинця, який виявився досвідченим грабіжником

Працівники Ніжинського міськвідділу УМВС в Чернігівській області поверталися із завдання, коли до них по допомогу звернувся громадянин і повідомив про пограбування.

Оперуповноважений карного розшуку та слідчий міськвідділу побачили на вулиці парубка, який кликав на допомогу. Він розповів правоохоронцям, що приїхав у Ніжин аби купити запчастини до моторолера, але став жертвою двох грабіжників.
 
Житель Борзнянського району пройшов по ніжинському базару в пошуках необхідних запчастин, але потрібних йому не знайшов. Тоді юнак запитав у перехожого де в Ніжині можна придбати запчастини до моторолера.
 
Випадковим перехожим виявився раніше судимий ніжинець, у якого одразу ж виник задум пограбувати бідолаху. Для цього він розповів історію, що в його товариша якраз є такі запчастини, а сам зателефонував подільнику та спланував злочин.
 
Вже удвох зловмисники завели жертву в провулок, де вдарили по голові та почали душити, після чого заволоділи курткою жертви та гаманцем з 700 гривнями. Натомість потерпілий виявився не з лякливих і почав переслідувати грабіжників. Тоді зловмисники спробували сховатися під мостом.
 
Якраз в цей час поверталися із завдання працівники Ніжинського міськвідділу міліції, які і прийшли на допомогу потерпілому. Міліціонери затримали спочатку одного грабіжника, а згодом й іншого. Зловмисниками виявилися двоє раніше засуджених ніжинців, один з яких провів за ґратами половину свого життя - 20 років.
 
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб), карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
 
Речі потерпілого у нападників вилучені та повернуті власнику. Зловмисники затримані в прядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Триває досудове розслідування.
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: