Чернігівщина: вбили 22-річного хлопця на очах у свідків

У селищі Кам’янська Слобода двоє чоловіків жорстоко розправились з хлопцем, який з дівчиною гостював у знайомих. 22-річний Олексій Морозов отримав травми, що виявились смертельними. Він помер у лікарні.

Як повідомляє Суспільне, хлопця вбили в ніч на 18 січня в хаті місцевої жительки Тетяни Ворушило. 

Вона бачила як били хлопця: "Різали ножем, хотіли язик вирізати, зуби при мені вони повибивали. Я теж це бачила". 

Серед ночі у двері почали ломитись двоє місцевих чоловіків, які шукали Олексія. "Вони двері вибили. Я ж не хотіла відкривати", – розповіла Тетяна. 

Побиття хлопця відбувалось за участі чотирьох свідків. Чому не зупинили побиття Микола, який теж був у будинку,  пояснює так: "Матері моїй товкачку на голові розбили. А нас з вітчимом підперли". Каже, що чоловіки, які прийшли й потім били Олексія – місцеві. Обом близько тридцяти років. Як припустив Микола, нападники були п’яні та під дією наркотиків. Ховали хлопця 20 січня.

Підозрюваних у вчиненні злочину поліція затримала в той же день. Одного уже відпустили.

"Турбує те, що таке залишається без покарання. Нам ввечері страшно на вулицю виходити й дітей випускати. Чому одного закрили, а іншого відпустили, кажуть він проходить як свідок. Який свідок, якщо він був на місці злочину і бив також", – розповіла Ірина, жителька Камянської Слободи.

Поспілкуватись з підозрюваним не вдалось. Жителька села Тетяна, каже, той участь у побитті заперечує. Удари що призвели до смерті наносив один чоловік, пояснили в поліції.

"Поліція встановила, що напередодні компанія молодиків розпивала спиртні напої. Під час раптово виниклого конфлікту один з них завдав другому ударів по голові табуреткою. Завдані тілесні ушкодження спричинили смерть потерпілого. Одного з фігурантів, який безпосередньо завдавав смертельних ударів, поліцейські того ж дня затримали у порядку статті 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру скоєння злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – це умисне вбивство, що карається позбавленням волі строком від 7-ми до 15-ти років", – повідомила речниця поліції області Наталія Слабеняк.