У Ніжині понад 100 студентів отримали диплом магістра

27 січня, в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам різних спеціальностей.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Кодола, випускники НДУ ім. М.Гоголя: почесний громадянин Ніжина і депутат Володимир Мамедов, начальниця Управління освіти Валентина Градобик і український поет, лауреат Шевченківської премії 2013 року Леонід Горлач. З теплими батьківськими словами звернувся до студентів і ректор НДУ ім. М.Гоголя Олександр Самойленко.

Володимир Мамедов і Леонід Горлач входять до 200 почесних випускників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

З рук почесних гостей понад 100 студентів отримали свої заслужені дипломи, дехто отримав навіть два магістерських дипломи і вийде з НДУ ім. М.Гоголя з двома вищими освітами.

Ректор НДУ Олександр Самойленко вручив подяки за участь у встановленому рекорді України — цілу добу в Ніжині читали Гоголя, міському голові Олександру Кодолі та Леоніду Горлачу, які безпосередньо брали участь у читаннях.

Бажаємо всім студентам знайти роботу по душі і як найкраще облаштувати своє життя! Успіхів вам!

uezd.com.ua.