ТСН висвітлила проблему крадіжок дорожніх знаків на Ніжинщині

На жаль, початок сезону 2022 року на Чернігівщині відзначився зрізанням невідомими особами дорожніх знаків на щойно відремонтованій об'їзній Ніжина на дорозі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин.

В процесі зйомок відеосюжету були виявлені ще нові пошкодження — відкручений знак пішохідного переходу поблизу зупинки с. Ніжинське.

Також у січні зафіксована крадіжка восьми нових кілометрових знаків зі стійками на дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів на ділянці між селами Козероги та Слабин.

 

Просимо місцевих жителів та автомобілістів не бути байдужими. Проявляти громадянську позицію, коли бачите несанкціоновані дії стосовно державного майна, оновленого спільним коштом платників податків. Обов’язково повідомляйте поліцію та Службу автомобільних доріг у Чернігівській області. Також корисними будуть дані про місця імовірного збуту металевих конструкцій, вкрадених з території дорожнього господарства.

Зникнення дорожніх знаків — це не лише матеріальні збитки для дорожнього господарства, а й загроза безпеці та життю людей. Вони встановлюються для організації руху транспорту та пішоходів, орієнтування у місцевості водіїв.

Спільними зусиллями збережемо відремонтовану трасу безпечною для усіх учасників дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області