Ніжин: ситуація з COVID-19

На щотижневій оперативній нараді генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» Олександр Костирко, за минулий тиждень до міської лікарні госпіталізовано за даним напрямком 49 осіб, з них 44 вже мали підтверджений діагноз (було 33, з них 17 – з підтвердженим діагнозом).

Наразі у міській лікарні перебувають 50 пацієнтів з коронавірусною хворобою. Ще 19 осіб – з підозрою. Три відділення надають допомогу хворим за напрямком COVID-19: інфекційне, кардіологічне і лор-відділення.  За останню добу госпіталізовано 6 людей за напрямком COVID-19.

За вказаний період за напрямком COVID-19 зафіксовано 4 летальні випадки (на позаминулому тижні було також 4). Зі слів керівника медустанови, хворі поступали вже у занадто важкому стані, мали патології та поважний вік.

Як зауважив О. Костирко, у міській лікарні достатньо ліжок для хворих на коронавірус.  

Різке зростання захворюваності на COVID-19 відзначила і гендиректор Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко:  за минулий тиждень вона збільшилася утрічі.  

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги продовжують проводити вакцинацію населення. Так, за минулий тиждень щеплено 573 особи. Бустерну дозу отримали 463 людини.

Загалом за весь період вакциновано 62% дорослого населення.

https://www.uezd.com.ua