Ніжинські виші– найкращі в області в рейтингу працевлаштувань випускників

Чернігівська область стала другою в Україні за кількістю працевлаштованих випускників вищих навчальних закладів. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя став найкращим в області та посів третє місце в загальному рейтингу.

Це – результат першого моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та фахової передвищої освіти. Його проводило Міністерство освіти і науки України, підсумки опублікувало 3 лютого.

Результати дослідження показують, що Чернігівська область набрала 1,213 балів (у середньому, відповідно до балів, які набрали заклади) з 1,25 можливих. Такий же результат має Сумська область, але посіла перше місце, оскільки вишів з вищим балом мала більше.

Всього аналізували 138 закладів вищої освіти по Україні. Детальніше про моніторингові групи і про те, як саме робили дослідження, можете дізнатися за посиланням.

До переліку потрапили чотири виші Чернігівщини:

  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя,
  • Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут",
  • Національний університет «Чернігівський колегіум»,
  • Національний університет «Чернігівська політехніка».

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Отримав максимальну кількість балів – 1,25, і увійшов до 15% найкращих. Оцінка зайнятості – 70,35 (найвища в Україні – 71,12), відсоток зайнятих – 63,8. 13% випускників з них працюють за фахом.

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут»

Отримав 1,15 балів. 62,68% зайнятих випускників, з них 0% – за фахом. Оцінка зайнятості – 62,69.

БІЛЬШЕ НА https://suspilne.media/203968-sodna-zdaemo-testi-ta-trenuemos-u-minus-14-artem-prima-pro-olimpiadu-2022-u-pekini/