Рятувальники спільно з представниками Червоного Хреста нагадали громадянам правила безпеки життєдіяльності

З метою попередження пожеж у житловому секторі, запобігання загибелі й травмування людей на них, 8 лютого, фахівці Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками Червоного Хреста провели роз’яснювальну роботу серед мешканців приватного житлового сектору в м. Чернігові.

Під час проведення роз'яснювальної роботи фахівці Служби порятунку та співробітники Червоного Хреста довели до власників помешкань та пересічних громадян основні вимоги пожежної безпеки в побуті, зокрема нагадали про необхідність обов'язкового очищення димарів від сажі та приведення приладів опалення й електромереж у безпечний протипожежний стан, недопустимість паління в приміщеннях та алгоритми дій у разі виникнення будь-яких небезпечних ситуацій. Крім того, надзвичайники розповіли основні правила безпечного перебування біля водойм, послідовність дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, при отриманні попереджувального сигналу "Увага всім!". Окремо рятувальники звернулися до батьків та наголосили на необхідності постійного контролю за розвагами дітей.

Для більш детального ознайомлення ДСНСники та співробітники Червоного хреста вручили громадянам профілактичні пам'ятки й листівки.