Ювенальна поліція перевірила умови проживання малозабезпечених родин

Керівник та співробітники відділу ювенальної превенції поліції Чернігівщини разом із представниками місцевої влади Куликівської, Любецької та Ріпкинської громад провели профілактичний рейд та відвідали одинадцятьох дітей у шести сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час відвідувань керівник ювенальної поліції області Оксана Огненко та її колеги перевіряли умови проживання родин, виконання батьками своїх обов’язків, забезпечення дітей всім необхідним для їх життя, навчання та розвитку. Дітлахам поліцейські привезли іграшки та одяг.

– Ми регулярно відвідуємо родини, що потребують додаткової уваги та контролю з боку поліції. З дорослими членами родин проводимо роз’яснювальні бесіди щодо забезпечення належного виконання батьківських обов’язків. Щоразу з’ясовуємо, яка допомога їм потрібна. Сьогодні приємним приводом для візиту стало ще й вручення подарунків дітям – необхідного їм одягу, а також м’яких та розвиваючих іграшок. Ювенальні поліцейські активно допомагають забезпечити дітей усім необхідним для щасливого дитинства та цікавого навчання. Наша основна мета і обов’язок – працювати на благо громадян та приходити на допомогу в будь-якій ситуації, – говорить начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Чернігівській області Оксана Огненко.

Ювенальна поліція також запланувала проведення таких профілактичних рейдів і в інших громадах Чернігівської області.

Довідково. На Чернігівщині виховуються 1328 дітей у 629 сім’ях, котрі перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.