Ніжин: від дефібриляторів до приладу для виміру емоційного стану людини

Ніжинське підприємство “Метекол” вражає унікальністю та технологічністю своєї продукції. Це вітчизняний виробник медичного обладнання та навчальних систем.

ТОВ "НВП "МЕТЕКОЛ" -  єдиний в Україні виробник Дефібрилятора з монітором, що дозволяє стежити за ЕКГ пацієнта та проводить синхронізовану (терапевтичну) дефібриляцію. Вони вже більше 20 років на ринку України та країн СНД. Вони мать величезний досвід з розробки та виготовлення медичного обладнання та навчальних, тренажерних систем, деякі з них є унікальними для України.

 

До недавнього часу розробкою дефібрилятора займались лише у 6 країнах світу, Україна в тому числі завдяки нам.  Зараз розробки ведуться в більше країнах, але в Україні ми єдині, - Микола Вербний (директор ТОВ "НВП" "МЕТЕКОЛ")

 

 

 

Зокрема підприємство постійно виробляє:

1. Кардиодефибриллятор-монітор ДКІ-Н-15Ст Бифазик+.

2. Комплекс діагностичний автоматизований "Кардіо+", до складу якого входять: 12-канальний електрокардіограф, велоергометр, реограф, спірограф і фонокардиограф.

3. Термограф контактний цифровий ТКЦ-1 (призначення: виявлення онкологічних захворювань молочної залози на ранній стадії, за 3-5 років до початку формування пухлини).

4. Комплекс аэроинсоляционный для лікування опікових хворих "Фенікс МС" (ліжко для опікових хворих).

5. Тренажерні комплекси.

6. Апаратно-програмно-методичний комплекс теоретичної підготовки та контролю якості знань фахівців найбільш затребуваних професій: автослюсар, маляр-штукатур, зварювальник і т. д.

Читати по темі: У березні у Ніжині почнуть будувати кисневу станцію