У Ніжинському районі продовжуються заходи із формування батальйону територіальної оборони

Відповідно до ЗУ «Про національний спротив» із 1 січня цього року територіальна оборона – окремий рід сил і в кожній області сформована бригада, а в кожному районі – батальйон. Варто зауважити, що даний закон не з’явився раптом: розроблявся та розглядався з урахуванням необхідних змін ще з 2016, а остаточно був прийнятий у 2021 році.

Тож питання формування батальйону, розробка заходів для його належного функціонування не нове для мене, як очільника районної державної адміністрації. Командир районного батальйону територіальної оборони призначений ще минулоріч, тоді ж вперше були проведені двотижневі навчання бійців батальйону.

Повідомляє голова Ніжинської РДА Григорий Ковтун

Наразі з головами громад Ніжинщини проходять спільні наради й обговорення питання забезпечення заходів по створенню належних умов перебування у місці дислокації для військовослужбовців батальйону. Керівники громад погодились підтримати Програму організації та розбудови територіальної оборони в Ніжинському районі на 2021-2022 роки й аналогічні розробити на своїх територіях.

Адже питання захисту країни актуальне ось уже 8-й рік, а коли ворожі військові сили наблизились впритул до українського кордону, особливе важливе! Ми не втрачаємо пильність, готуємо свої території до оборони, але ж і не вдаємось до паніки!

Прошу усіх зберігати спокій, у разі реальної загрози населення буде повідомлене із офіційних джерел інформації.

Читати по темі: В’ячеслав Чаус написав звернення до мешканців Чернігівщини