На тероборону області виділили додатково 10 мільйонів гривень

10 мільйонів гривень додатково виділено на фінансування Програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки.

Про це повідомив голова Чернігівської Ода В'ячеслав Чаус на своїй сторінці у Facebook.

10 мільйонів гривень додатково виділено на фінансування Програми впровадження пілотного проєкту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021-2022 роки. Дякую за єдність в голосуванні усім депутатам обласної ради.

Батальйони ТрО входять до складу Збройних сил України, тому фінансуватимуться з державного бюджету. Однак наразі необхідна підтримка і з місцевої скарбниці.

Чимало вже зроблено — підрозділи отримали приміщення у районах, першочергові ресурси, допомогу з ремонтами.

Додаткові кошти допоможуть якнайшвидше привести до повної готовності пункт управління штабу зони та штабу бригади ТрО, місця дислокації підрозділів. Укомплектувати їх технікою, засобами зв’язку, меблями та іншим. Допомогти з організацією навчань особового складу.

Зараз ми маємо бути спокійними, бо для цього є всі підстави. Бути згуртованими.

Завтрашній день, 16 лютого, Указом Президента України оголошено Днем єднання. Закликаю усіх голів громад, усіх керівників і депутатів цього дня приєднатися до запланованих заходів.

Не забуваймо, що нам є заради чого жити в Україні. Нам є кого захищати і є що розвивати. Цього року маємо амбітні плани на «Велике будівництво», про які поговоримо згодом. - зазначив В'ячеслав Чаус.

Головне фото — зі сторінки В'ячеслава Чауса у Facebook

Фото — зі сторінки заступника голови ОДА Дмитра Іванова

Читати по темі: У Ніжинському районі продовжуються заходи із формування батальйону територіальної оборони