У Ніжині відбувся Кубок Північного регіону з тенісу

13 лютого 2022 р. в Ніжині Міським центром "Спорт для всіх" та Ніжинським тенісним спортивним клубом "Олімп" було організовано та проведено чоловічий парний турнір з великого тенісу, участь в якому взяли команди з Чернігівської та Сумської областей з таких міст як: Ніжин, Суми, Прилуки, Чернігів.

За результатами змагань перше командне місце зайняла команда з міста Суми, саме сумчани другий рік поспіль стають переможцями Кубку північного регіону з тенісу в м.Ніжині. Срібло у тенісистів з Чернігівської області.

Команду міста Ніжина представляли досвідчені тенісісти: Кательницький В`ячеслав, Кравчук Віталій, Рой Олександр.

Доречі на турнір до міста Ніжина завітав голова Федерації тенісу у Чернігівській області Семененко Євгеній. Він особисто прийняв участь у змаганнях за збірну команду Чернігівської області. Приємно, що "Кубок Північного регіону з тенісу" в м. Ніжині стає традиційним та з кожним роком рівень змагань стає вищим та більш професійним. Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та кубком.

Міський центр "Спорт для всіх" висловлює подяку Ніжинському тенісному спортивному клубу "Олімп" в особі голові клубу Кательницькому В`ячеславу за довгорічну плідну співпрацю та популяризацію великого тенісу в місті Ніжині. Бажаємо ніжинським спортсменам успіхів та нових перемог!

Сергей Пивень  Міський центр "Спорт для всіх"