Боксер КДЮСШ "Легіонер" м. Ніжин - здобув титул Чемпіона області

Богдан Литовченко на турнірі в м. Чернігів, який проходив з 16 по 18 лютого виборов перемогу вже другий рік поспіль і став двократним Чемпіоном області у свої віковій та ваговій категорії.

"Богдан займається більше трьох років, перший свій бій провів в 2019 році, посів перше місце. Боксував на Чемпіонаті міста Ніжин. Всього провів 23 боїв, з них - 19 перемог. За 2021 рік провів близько 10 боїв, в яких жодного разу не програв", - повідомив тренер юного боксера Євгеній Саєнко.

Призер 2010 року народження, зараз боксує у ваговій категорії 34 кг та має великі перспективи.

"Готуватись до Чемпіонату області почали після Нового року, перед цим були на турнірі на Київщині та в місті Бахмач, де Богдан здобув перші місця", - продовжив тренер.

Хлопець навчається в ЗОШ №13, м. Ніжин. Старша сестра юного чемпіона Валерія теж займається боксом. На Чемпіонаті області посіла 2 місце, це її перші змагання.

 
Святопетрівське, 16.01.2022 

 

 
 
 
На Чемпіонаті області, м. Чернігів

 

 

Хочемо зазначити, що команда боксерів КДЮСШ "Легіонер" на чолі з тренером Євгенієм Саєнко завжди з перемогами. В новому році вже третій турнір поспіль боксери здобувають призові місця. На Чемпіонаті області загальний результат команди такий: 2 перших, 5 других, 2 третіх та одне 5 місце:

Литовченко Богдан, Ісаєнко Антон, Заковряжин Ігор, Кущ Даніїл, Андрійченко Артем, Ратушна Яна, Литвиненко Валерія, Цюрток Ярослав, Ярина Максим, Шевченко Іван.

І  це тільки початок. Вітаємо всю боксерську команду з відзнаками та бажаємо подальших успіхів та перемог.