Ніжин: обстановка в місті контрольована

Всі комунальні служби працюють в штатному режимі, критична інфраструктура функціонує. Щоденно відключається тепло з 10-00 до 14-30. Будь-ласка віднесіться до цього з розумінням.

Ніжинська міська рада продовжує працювати в цілодобовому режимі та без вихідних, оперативно приймються рішення.

Наразі вирішуємо питання щодо поставки пального в місто.

Медичні заклади працюють у штатному режимі. Ліки, які були отримані напередодні, розділені будуть між всіма медзакладами. Для захисників передали індивідуальні аптечки.

До нас прямує вантаж з ліками зі Львову.

Вчора соцслужбами було надано податкові набори 49 багатодітним сім’ям. Наразі складаються списки дітей-сиріт та формуємо їх потреби.

Щоденно забезпечуємо наших військових, пологовий, лікарню безкоштовним молоком.

Хліб в магазинах є.

Терцентр для своїх підопічних доставив 320 літрів безкоштовного молока, 150 хлібобулочних виробів по соціальним цінам, 64 благодійних обідів та 15 продуктових наборів.

Уряд розпочав виплати пенсій пенсіонерам наперед за квітень, на картки кошти вже надійшли

16 робочих груп моніторять ціни у торговельних точках у місті протягом дня.

З власниками магазинів, у яких завищені ціни, проведена роз’яснювальна робота. Нагадуємо телефон, за яким ви можете звернутися у разі виявлення порушень:

098 393 86 96.

Кількість внутрішньо переміщених осіб у Ніжині збільшилась і становить 328 осіб. Управління соціального захисту населення їх обліковує.

Міська влада наполегливо просить ніжинців не пересуватися містом без нагальної потреби. Дбайте про свою безпеку та допомагайте тим, хто поруч!

Ми переможемо!

Слава Україні!

О. Кодола

Титульне фото ілюстровано з мережі