Ворог обстріляв село на Ніжинщині

Поліцейські цілодобово посилено несуть службу та допомагають чернігівцям в умовах вкрай важкої гуманітарної ситуації. Минула доба позначилася черговими обстрілами ворога по мирних мешканцях Чернігівщини. Внаслідок атак пошкоджені дві школи та низка і цивільних будівель в Чернігові.

Ворог також завдав авіаудару по одному з сіл Чернігівського району та обстріляв село на Ніжинщині.

Поліцейські працюють на місцях подій та допомагають місцевим жителям, а також документують наслідки артобстрілів.

Усі матеріали долучатимуться до відповідних кримінальних проваджень, розпочатих за фактами воєнних злочинів.

Поліція цілодобово патрулює вулиці, надає допомогу і підтримку громадянам.

Перевіряється кожна інформація від громадян щодо правопорушень, підозрілих людей і автівки, небезпечні предмети і позначки.

Посилені патрулі працюють для запобігання будь-яким проявам мародерства і крадіжок з осель, тимчасово залишених жителями області через небезпеку.

За минулу добу було виявлено 7 осіб, що можуть бути причетні до диверсійної діяльності та мародерства.

Поліцейські продовжують надавати адресну допомогу нужденним громадянам, які змушені перебувати в укриттях і бомбосховищах через ворожі атаки.

Вже понад два тижні чернігівці залишаються без води, тепла, електрики, а подекуди й газопостачання. Поліцейські надають містянам гуманітарну допомогу та допомагають їм долати труднощі воєнного часу.

Пам’ятайте: кожен поліцейський непохитно стоїть на варті вашої безпеки! Поліція поруч і завжди готова прийти на допомогу!

Разом - ми сила!

Поліція Чернігівської області