Компенсації громадянам, які поселили у себе ВПО

Власники, які БЕЗКОШТОВНО поселили у себе в будинку чи квартирі внутрішньо переміщених осіб і такі внутрішньо переміщені особи НЕ ОТРИМУЮТЬ адресної компенсації.

Крок 1

Поселити у себе внутрішньо переміщену особу безоплатно. А на другий день принести заяву з підтверджуючими документами (можна завантажити тут: https://bit.ly/388hjvB) в один із Центрів надання адміністративних послуг.

Заповнити заяву і зробити копії бажано заздалегідь. Але якщо у Вас такої можливості немає, то їх Вам зробить адміністратор у ЦНАПі.

У випадку, якщо хтось із внутрішньо переміщених осіб від вас виселився, або ви ще когось поселили в себе - на другий день подаємо в один із ЦНАП-ів наступну заяву з підтверджуючими документами (https://bit.ly/3IMWEtD).

Крок 2.

Компенсація буде нараховуватись за підсумками кожного місяця. Тому до 5-го числа кожного місяця потрібно в один із ЦНАПів ОБОВ'ЯЗКОВО подати заяву за формою (https://bit.ly/3wMLkeC).

В заяві потрібно буде вказати рахунок, на який буде зараховуватись компенсація, тому потрібно заздалегідь його відкрити.

Крок 3

Компенсація буде зараховуватись на вказаний вами у заяві рахунок до 20 числа місяця, що наступає за звітним. Сума компенсації сплачується за кожен людино-день на рівні 14,77 гривні.

Ніжинська міська рада