Ніжин: ситуація життєзабезпченням міста

Вода і водовідведення у місті працюють, але 2 котельні ще знаходяться на ремонті, роботи тривають. Частина міста без опалення, на 2х вулицях немає світла.

Звертаємось до мешканців: не утворюйте скупчення людей біля у чергах задля вашої безпеки. Не ігноруйте сигнал тривоги та спускайтесь в укриття! Бережіть себе!

Медичні заклади працюють в штатному режимі. Отримали ліки з числа гуманітарної допомоги зі Львова та Івано-Франківська та розділили їх між медзакладами міста. На сьогодні медзаклади у більшості забезпечені препаратами та ліками. Міська влада вирішує питання з інсуліном.

За добу у місті народилися 2 хлопчики та 1 дівчинка.

Управління соціального захисту реєструє внутрішньо переміщених осіб.

Найближчим часом очікує, що запрацює механізм реєстрації таких осіб у програмі «Дія». Нагадуємо, що українці, які залишилися без житла через дії окупантів, або чиє житло було пошкоджене, зможуть подати заявку на відшкодування через застосунок «Дія», а виплата коштів і відновлення майна почнуться одразу після завершення війни.

Достатньо продуктів на полицях торгових закладів та у більшості магазинів є можливість розраховуватись платіжними картками.

Ціни на деякі групи товарів знизились.

Хочемо звернутись до ніжинців з приводу гуманітарної допомоги: працівники міської ради щодня працюють, сортують та розподіляють гуманітарну допомогу. Вона надається усім, хто цього потребує. Зараз на черзі – інваліди 1 групи.

Ми сильні, ми єдині і захищаємо свою землю!

Слава Україні

Міський голова О. Кодола

Титульне фото ілюстровано з мережі