Поліція Ніжина допомогла породіллі добратися до пологового

Поліцейські завжди поспішають на допомогу. Ці пологи були особливими не тільки тому, що зараз війна, а й тому, що жінка народила прямо в дорозі.

Поліцейські Ніжинського райвідділу поліції завітали до місцевого пологового будинку, аби привітати маленького Сашка та його щасливих батьків. Попри екстремальні умови, хлопчик успішно з‘явився на світ.

28 березня, близько півночі, до поліції зателефонував схвильований чоловік. Він сказав, що його дружина ось-ось має народити первістка, але «швидка» допомога не може дістатися до їхнього віддаленого села у Ніжинському районі. У самому селі не вдалося знайти автівку з водієм, який би не побоявся вночі доправити їх до пологового.

На допомогу молодій сім‘ї негайно вирушили поліцейські. Вони успішно доїхали до села та забрали породіллю з чоловіком і місцевим фельдшером. Вже дорогою до Ніжина у жінки почалися пологи. Тож поліцейські зупинилися на дорозі. Просто в автомобілі на світ з’явився чудовий хлопчик!

Після цього матусю з новонародженим синочком оперативно доправили до пологового будинку і передали в турботливі руки лікарів, які надали їм всю необхідну допомогу.

А вже сьогодні на порозі пологового родину вітали ті самі поліцейські, які першими побачили новонародженого Олександра (саме так назвали хлопчика).

І мамі, і синочку поліцейські зібрали всі необхідні речі. Зараз мама і дитина почуваються добре. Батьки щиро подякували поліцейським за допомогу у такій складній ситуації! У свою чергу, поліцейські побажали малюку рости справжнім козаком та мужнім захисником України!

 

Поліція Ніжинського району

По темі: Не доїхала до Ніжина: на блокпосту народився хлопчик